Hakkımızda

Eylül 4, 2013
Yorum yapılmamış

Çocukken en sevdiğiniz oyun neydi?

Saklambaç, yedi kiremit, can vs.. Hatırlıyor musunuz?

Arkadaşlarınızın yanına koşa koşa giderken mutluluktan ağzınız kulaklarınıza varıyordu değil mi? Peki ya aileniz sizi pikniğe götürdüğünde doğanın içinde bol oksijeni solurken hissettiğiniz güven ve huzuru hatırlıyor musunuz?

Bu yazıyı okuyorsanız çocuklar için çabalamak istiyorsunuz demektir. Şimdi sıra sizde.. Hissettiğiniz bütün mutluluğu, güveni ve huzuru dünyadaki bütün çocuklara sağlamak, olumlu iletişim temelinde çocuklara dünyayı anlatmak için beraber öğreniyoruz.

Pedagojik Eğitim ve Pedagojik Destek ekibi olarak aileleri, uzmanları, eğitim kurumlarını ve pedagoji ile ilgilenenleri bilgilendirme ve destekleme amacıyla yola çıktık. İlk hedefimiz daima çocukların gülümsemesi ve bu gülümsemenin devam etmesidir.

Uzman kadromuzla beraber akademik içerik üretiyoruz ve bu içerikleri sosyal medya aracılığı ile sizlere sunuyoruz.
Pedagojik destek ekibi olarak aile ve aile içi ilişkileri temele alıyoruz. Çünkü aileyi temele alırsak güçlü ve sarsılmaz bir bağ elde edeceğimizi biliyoruz. Bu bağın devamında da çocuklarımızı gelecek için güvenle ve kesintisiz destekle ilerletiyoruz.

“Konu çocuk olunca öğrenmenin sınırı yoktur.” deyip çıktığımız bu yolda sizlerle beraber ilerlemenin gururunu bize yaşattığınız için teşekkürler!

Siz de bizim kadromuzda yer almak ve eğitimlerimizden faydalanmak isterseniz ve okul öncesi eğitim kurumlarınız için müfredat talep ederseniz iletişime geçebilirsiniz.

Pedagojik Eğitim

Yorum Sırası Sizde

Yorum Yap:

E-postanız Yayınlanmayacak.